Fotografia natychmiastowa / Instant photography

Warsztaty fotografii natychmiastowej
 
Używanie techniki natychmiastowej, wyzwala w osobach fografujących bardzo silne emocje, ponieważ obraz pojawiający się na odbitce, jest dziełem skończonym - wszystko o czym możemy zdecydować, musi stać się przed wyzwoleniem migawki. Dodatkowym elementem wpływającym na decyzje fotografujących, jest ograniczona liczba zdjęć możliwych do wykonania. Wszystko to razem sprawia, że fotografowanie w tej technice bywa spontaniczne i przemyślane jednocześnie. 
Wymagania: 
- praca w grupie do 8 osób, w wieku od 14 lat,
- czas pracy 1 - 2h.
Możliwość przeprowadzenia warsztatów, jest zależna od aktualnej dostępności matriałów do fotografii matychmiastowej (wcześniejsze zamówienie warsztatów, będzie skutkowało zamówieniem potrzebnych materiałów).
 
W galerii: warsztaty "Konstancin instant", przeprowadzone w trakcie Otwartych Ogrodów w Konstancinie w 2010 r. Organizacja warsztatów odbyła się w ramach akcji Otwarte Pracownie Stowarzyszenia Twórców Sztuk Plastycznych Triada i dzięki wsparciu finansowemu Miasta i Gminy Konstancin - Jeziorna.

Fotografia natychmiastowa / Instant photography

To jest przykładowa treść, możesz ją zamienić własnym tekstem i obrazkami
Copyright ©2016 photobyMysluk.pl, All Rights Reserved. Wszystkie materiały (z wyjątkiem osobno oznaczonych) - zdjęcia, teksty, programy wydarzeń - są własnością Tomasza Myśluka.
Używanie ich bez zgody autora, jest prawnie zabronione.