Wydarzenia kulturalne / Cultural events

Dni Konstancina - miejska impreza w stylu retro.
 
Jest to wydarzenie cykliczne, fotorelacja pochodzi z roku 2014. W trakcie Dni Konstancina 2015 i 2016 prowadziłem akcję portretową, która była artystyczną wizją wydarzenia. Cykl czarno - białych zdjęć można zobaczyć tutaj: "Szklanym okiem Tessar'a".
W Gassach nad Wisłą.
Niewielka wieś położona tuż nad rzeką, jest miejscem wielu imprez plenerowych, takich jak Flis Festiwal, Dożynki czy Wianki nad Wisłą. Znajduje się tutaj tymczasowy port dla łodzi i przeprawa promowa Gassy - Karczew.  Jest to miejsce popularne wśród wędkarzy, rowerzystów i amatorów zabawy " na dechach".
Zdjęcia przedstawiają sterników którzy płyną ze swojej bazy w Porcie Czerniakowskim do wsi Gassy pod Konstancinem. Następnego dnia wypływają oni z pielgrzymami w kierunku Płocka. Organizatorem pielgrzymki jest Parafia w Słomczynie i Fundacja Szerokie Wody, której celem jest kultywowanie żeglugi śródlądowej, na tradycyjnych łodziach, charakterystycznych niegdyś dla dorzecza Wisły.

W Konstancinie / In Konstancin

To jest przykładowa treść, możesz ją zamienić własnym tekstem i obrazkami
Copyright ©2016 photobyMysluk.pl, All Rights Reserved. Wszystkie materiały (z wyjątkiem osobno oznaczonych) - zdjęcia, teksty, programy wydarzeń - są własnością Tomasza Myśluka.
Używanie ich bez zgody autora, jest prawnie zabronione.