Konsultacje fotograficzne / Photo consultations

 
Konsultacje indywidualne
są przeznaczone dla osób które fotografują już od pewnego czasu, poszukują swojej drogi twóczej i czują potrzebę zderzenia swoich odczuć - związanych z własnymi zdjęciami - z odbiorem kogoś innego. Osoba fotografująca doświadcza emocji, które przenosi na swoje zdjęcie, doświadcza ich ponownie gdy na nie patrzy. Widz oglądający zdjęcie, doświadcza tylko takich emocji, które są zawarte w obrazie fotograficznym. Jeżeli chcemy przekonać się o wartości swoich zdjęć, to musimy pokazać je komuś innemu, o podobnej wrażliwości.
Mogę zaoferować  rzeczową dyskusję o inspiracjach, procesie twórczym i uzyskanych efektach. Podstawą takiego spotkania jest szczerość i otwartość na inny punkt widzenia. Konsultacje obejmują aspekty techniczne i artystyczne, trwają do 90 min. Wcześniej trzeba przygotować do prezentacji maximum 100 zdjęć z dowolnej tematyki. Chętnym z Warszawy i okolic, proponuję spotkanie osobiste, dla pozostałych osób przewidziane są
Konsultacje zdalne. Koszt szkolenia jest zależny od stopnia zaawansowania uczestnika - poziomu prowadzonej dyskusji. Więcej informacji: 602 461 029.
 
 

Konsultacje fotograficzne / Photo consultations

To jest przykładowa treść, możesz ją zamienić własnym tekstem i obrazkami
Copyright ©2016 photobyMysluk.pl, All Rights Reserved. Wszystkie materiały (z wyjątkiem osobno oznaczonych) - zdjęcia, teksty, programy wydarzeń - są własnością Tomasza Myśluka.
Używanie ich bez zgody autora, jest prawnie zabronione.